Битва цитат. Зеленський заявив, що Тимошенко «не дають солодкого». У відповідь вона нагадала екс-коміку про піаніно | QHA media

Битва цитат. Зеленський заявив, що Тимошенко «не дають солодкого». У відповідь вона нагадала екс-коміку про піаніно

19 Листопада 2019, 16:23
Закрити

Президент України Володимир Зеленський на своїх сторінках в соцмережах розкритикував Юлію Тимошенко за перехід в опозицію. Лідерка «Батьківщини не забарилася із відповіддю.

Володимир Зеленський,

президент України

Є дуже давня українська традиція. 

Раз на 5 років Юлія Володимирівна Тимошенко йде в опозицію до чинного Президента, імітуючи турботу про народ.

Вчора подивився «Свободу слова» на ICTV. Там Юлія Володимирівна розповідала, що пропонувала нам нових людей на різні посади. Людей, які «принесуть інвестиції».

Хотів би, щоб усі ми були чесними до кінця.

Так, Юлія Володимирівна справді пропонувала. Вона принесла список своїх людей для призначення на «солодкі» місця. А натомість обіцяла протягом року голосувати за всі закони разом зі «Слугою Народу» у Верховній Раді. Звісно, ми відмовили. Адже епоха договірняків скінчилася назавжди.

Але подивіться, який гарний вигляд має зараз «опозиція». Така фігура! А знаєте, чому? Тому що зараз їй просто не дають «солоденького».

Юлія Тимошенко,

лідерка «Батьківщини»

Хотілось би говорити з Вами, Володимире Олександровичу, про долю країни, але Ви обрали інший тон. Шкода…

Тоді нагадаю Вам, що є ще одна давня українська традиція. Раз на п’ять років деяким українським Президентам здається, що вони взяли джек-пот! А далі все за сценарієм… Ну ви в курсі…

Словом, чекаємо Вас на корпоративах… Можна зі своїм піаніно:)

Дивитись ще: