«Був одним з лідерів національно-демократичних сил» — помер український політик і експрем’єр Криму Матвієнко | QHA media
22 Травня 2020, 12:20

«Був одним з лідерів національно-демократичних сил» — помер український політик і експрем’єр Криму Матвієнко

Закрити
Анатолій Матвієнко

Помер відомий український політик, народний депутат Верховної Ради шести скликань, колишній голова Ради міністрів Автономної Республіки Крим Анатолій Матвієнко.

Про смерть політика повідомив нардеп від партії «Європейська солідарність» Микола Княжицький на своїй сторінці у Facebook.

Матвієнко любив і підтримував українську культуру, історичні дослідження. У нього завжди була мрія об‘єднати українські церкви, бачити Україну сильною і соборною, — написав Княжицький.

Помер Анатолій Сергійович Матвієнко. Він завжди був патріотом і справжнім українцем, у незалежній Україні завжди був…

Опубліковано Миколою Княжицьким Четвер, 21 травня 2020 р.

Анатолій Матвієнко — ексголова та ексзаступник голови партії «Українська платформа «Собор». Був народним депутатом шести скликань — від КПУ, «Національно-демократичної партії», «Блоку Юлії Тимошенко», «Нашої України» і «Блоку Петра Порошенка».

З квітня по вересень 2005 року Матвієнко був головою Ради міністрів АР Крим. Відставка Матвієнка з посади прем’єра Криму стала одним з наслідків кризи, спричиненої падінням уряду Юлії Тимошенко. Відтоді Матвієнко відійшов від «БЮТ» і став послідовним критиком цієї політичної сили.

Дивитись ще: