Бойовики ОРДЛО привели «війська» на Донбасі у повну бойову готовність — розвідка

Новини
Хельга Полтавка
06 Жовтня 2020, 17:09
Хельга Полтавка
06 Жовтня 2020, 17:09

Окупаційні війська на Донбасі приведені у повну бойову готовність в рамках «командно-штабних навчань».

Про це під час брифінгу 6 жовтня повідомив речник Міноборони Олександр Мотузяник з посиланням на інформацію Головного управління розвідки міністерства оборони.

За даними розвідки, до навчань бойовиків була залучена максимальна кількість особового складу мотострілецьких, танкових, артилерійських підрозділів і підрозділів протиповітряної оборони ворога.

Командування ЗС РФ продовжує нарощувати боєздатність з’єднань і частин оперативного угруповання російсько-окупаційних військ. Так, 5 жовтня цього року, на єдиному оперативному фоні розпочато командно-штабні навчання з органами військового управління, частинами і підрозділами першого та другого армійських корпусів російсько-окупаційних військ, які приведені у бойову готовність «Повна» (за навчанням). На полігонах, в районах зосередження військ окупантів проводяться тренування і розгортання польових командних пунктів, — заявив речник.

Нагадаємо, що з 27 липня на Донбасі почало діяти всеосяжне перемир’я. Але за 19 хвилин бойовики почали гатити в бік позицій ЗСУ. З того моменту штаб ООС звітував про десятки атак з боку окупантів.

Як повідомляли «Кримські новини», в анексованому Криму армійські підрозділи Чорноморського флоту окупантів провели військові навчання. Зокрема, вони відпрацювали пошук та знищення кораблів умовного противника.