«Бойовики блокують пропуск через усі КПВВ з ОРДЛО, окрім «Станиці Луганської» — Держприкордонслужба | QHA media
30 Червня 2020, 14:42

«Бойовики блокують пропуск через усі КПВВ з ОРДЛО, окрім «Станиці Луганської» — Держприкордонслужба

Закрити
Фото: Держприкордонслужба

Окупанти з 11 червня блокують роботу контрольних пунктів в’їзду-виїзду «Мар’їнка», а з 28 червня — і КПВВ «Новотроїцьке». Пропуск з окупованими територіями Донецької та Луганської областей здійснюється лише через «Станицю Луганську», повідомляє Держприкордонслужба.

У КПВВ «Станиця Луганська» пропуск громадян в пішому порядку через лінію розмежування здійснюється щоденно на вихід до тимчасово окупованої території з 7:00 до 18:00, на вхід до контрольованої Україною території — з 7:00 до 20:00, — йдеться у повідомленні.

Пропуск через КПВВ «Майорське» та «Гнутове» наразі не здійснюється.

У Держприкордонслужбі нагадали, що всі, хто прибуває з окупованих територій, зобов’язані пройти двотижневу самоізоляцію, встановивши мобільний додаток «Дій вдома» або, за їхньої згоди, двотижневу обсервацію в лікувальних закладах.

«Не підлягають самоізоляції співробітники Червоного хреста, дипломатичних місій, учасники зовнішнього незалежного оцінювання та вступних випробувань, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворою на COVID-19 особою», — уточнюють у відомстві.

Прикордонники зазначають, що за минулу добу, 29 червня, через «Станицю Луганську» пройшло понад 800 осіб.

Як повідомляли «Кримські новини», 18 червня ватажок терористів «ЛНР» Леонід Пасічник підписав «указ», яким спрощується в’їзд в окремі райони Луганської області (ОРЛО) з підконтрольної Україні території. Це стосується насамперед людей, які мають реєстрацію за місцем проживання на підконтрольній «ЛНР».

Дивитись ще: