Більшість кримчан проігнорувала незаконні «вибори» на анексованому півострові — Чубаров | QHA media
09 Вересня 2019, 11:39

Більшість кримчан проігнорувала незаконні «вибори» на анексованому півострові — Чубаров

Закрити

Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров заявив, що жителі тимчасово окупованого Криму проігнорували «вибори», незважаючи на усі потуги Москви.

Кремль доклав усіх зусиль укупі з колосальними фінансовими витратами, щоб явка виборців на «виборах» мала відносно високий показник у порівнянні з російськими регіонами. Однак, хоч як би не напружувалася Москва, більшість жителів тимчасово окупованого Криму дружно бойкотували незаконні «вибори» місцевих депутатів, проведених російськими окупантами, — повідомив він.

Також Чубаров зазначив, що «вибори» бойкотували не тільки кримські татари і етнічні українці, а й багато з тих, хто ще п’ять років тому активно розмахував на кримських площах російським прапором.

Чубаров від імені Меджлісу висловив подяку усім тим, хто зберіг особисту гідність, проживаючи на території тимчасово окупованого півострова, хто залишився відданим рідній країні й зберігає вірність Україні.

Выразительное неприятие России в оккупированном ею Крыму!Разумеется, Кремль приложил все усилия вкупе с…

Опубліковано Рефатом Чубаровим Неділя, 8 вересня 2019 р.

QHA media повідомляло, 30 серпня Рефат Чубаров заявив, що лідери демократичних держав зобов’язані набратися сміливості й відкрито визнати Росію терористичною державою.

Дивитись ще: