Більше половини росіян вважає, що влада їм бреше. Лише 2% громадян Росії впевнені у тотальній щирості чиновників | QHA media
Цифри
11 Лютого 2019, 15:55

Більше половини росіян вважає, що влада їм бреше. Лише 2% громадян Росії впевнені у тотальній щирості чиновників

Закрити

Більше половини громадян РФ вважає, що російські чиновники приховують від них правду.

Про це свідчать результати соціологічного опитування «Левада-центру», які оприлюднили сьогодні, 11 лютого.

Згідно з опублікованими даними, 16% респондентів вважають, що влада Росії завжди або майже завжди їм бреше. 35% громадян думають, що чиновники здебільшого приховують від них правду, а 33% росіян допускають, що можновладці час від часу чергують і правду, і неправду.

Соціологи також з’ясували, що лише 2% росіян впевнені, що чиновники завжди бувають щирими з ними.

Опитування «Левада-центру» проводилося з 22 – 28 листопада 2018 року за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення кількістю 1600 осіб у віці від 18 років і старше у 136 населених пунктах 52 суб’єктів РФ. Дослідження проводилося вдома у респондента методом особистого інтерв’ю.

Відзначимо, що 45% росіян вважають, що їхня країна рухається у неправильному напрямку і 34% громадян Росії не схвалюють діяльність президента РФ Володимира Путіна.

Також, згідно з опитуваннями «Левада-центру», 61% росіян вважає вічну бідність і невлаштованість найбільшим соромом і прикрістю російської історії двадцятого століття.

Дивитись ще: