Більше половини росіян хоче відділення від України її південно-східної частини — соцопитування | QHA media
Цифри
11 Червня 2019, 15:18

Більше половини росіян хоче відділення від України її південно-східної частини — соцопитування

Закрити

56% громадян Росії бажають відділення південного сходу України.

Про це свідчить соціологічне опитування, проведене російським «Левада-Центром«.

Так, 29% росіян вважають, що південний схід України має стати окремою державою, а 27% респондентів, відповідаючи на запитання: «Що ви думаєте з приводу політичного майбутнього «південно-східної України» заявили, що ця частина України має стати частиною РФ.

Близько третини росіян виступають за збереження південного сходу частиною України, однак 17% з них вважають, «щоб південний схід України залишався частиною України, але отримав велику незалежність від Києва».

І лише 14% респондентів відповіли: «Щоб південний схід України залишався частиною України на тих же умовах, як це було до кризи».

Тим часом, відповідаючи на запитання про те, що анексія Криму вимагає від Росії значних витрат і в якій мірі «ви особисто готові платити», тільки 7% вказали: «У повній мірі», 9% обрали відповідь — «у значній мірі», 26% — «у певній мірі».

«Абсолютно не готові» платити за так зване «приєднання» Криму 36% респондентів, 17% — не вважають, що цей тягар ляже на звичайних громадян, 5% — не визначилися з відповіддю.

Опитування проводилося 24 – 29 травня за репрезентативною всеросійською вибіркою міського та сільського населення об’ємом 1 тис. 616 осіб у віці від 18 років і старше у 137 населених пунктах, 50 суб’єктах РФ.

Тим часом, згідно з останніми соціологічними дослідженнями, на акції проти падіння рівня життя і на захист своїх прав прийшли б 27% росіян, а до протестів з політичними вимогами приєдналися б 22% респондентів.

Дивитись ще: