Більше 7 тисяч евакуйованих і щонайменше 16 постраждалих вже у перші години. На Японію налетів потужний тайфун «Кроса» | QHA media
15 Серпня 2019, 14:10

Більше 7 тисяч евакуйованих і щонайменше 16 постраждалих вже у перші години. На Японію налетів потужний тайфун «Кроса»

Закрити

На західну частину Японії налетів потужний тайфун «Кроса», у результаті якого постраждало щонайменше 16 осіб. Більш ніж 7 тисяч японців залишили свої будинки через попередження метеорологічного агентства. Усього рекомендували евакуюватися 580 тис. жителям.

Про це повідомило японське видання The Mainichi.

У першу чергу «Кроса» налетів на префектуру Хіросіма близько 3 години дня за місцевим часом. Очікується, що до вечора тайфун попрямує до Японського моря через західну частину Японії.

Як прогнозує Японське метеорологічне агентство, загальна кількість опадів перевищила 1200 міліметрів у західній і східній частинах Японії.

Масову евакуацію провели у 15 префектурах в західній і південно-західній Японії через попередження про зсуви та повені. А авіакомпанії Японії скасували 720 внутрішніх рейсів і попередили, що через тайфун можуть бути скасовані й інші рейси. Оголошено 4-й рівень небезпеки з 5-ти можливих.

Серед 16 поранених у результаті тайфуну «Кроса» — 60-річна жінка, яка впала і забила стегно через сильний вітер, а також 60-річний чоловік, який внаслідок вітру впав з велосипеда і вдарився головою і животом.

Також повідомляється, що у префектурі Ніігата через сильні вітри, викликаних тайфуном «Кроса», температура повітря піднялася до 40,4 градусів за Цельсієм.

Людей закликали утримуватися від виходу на вулицю, якщо у цьому немає нагальної необхідності, і користуватися кондиціонерами для запобігання теплового удару. Очікується, що через тайфун температура триматиметься вище 35 градусів до кінця тижня.

Дивитись ще: