Безпілотники, танки і БТРи — Росія проводить військові навчання в окупованому Криму

Новини України та світу
Ірина Требунських
08 Липня 2020, 15:35
Ірина Требунських
08 Липня 2020, 15:35
Фото: Міноборони РФ

В тимчасово анексованому Росією Криму армійські підрозділи Чорноморського флоту держави-агресора проводять військові навчання. Про це повідомляє Міноборони РФ.

Особовий склад російських підрозділів з'єднання берегової оборони сьогодні, 8 липня, відпрацює дії на полігонах окупованого Криму в умовах, «максимально наближених до бойових». Військові держави-окупанта відпрацьовують завдання з вогневої, тактичної, інженерної підготовки.

Підрозділи вестимуть бойові стрільби з усіх видів стрілецької зброї, гранатометів, озброєння бойових машин по мішенях. Для коригування вогню артилерійських підрозділів і ведення розвідки будуть активно застосовуватися безпілотні літальні апарати, — йдеться у повідомленні Міноборони РФ.

Держава-агресор Росія залучила до цих військових навчань на території окупованого Криму близько 500 військовослужбовців Чорноморського флоту РФ і більше 70 одиниць техніки, зокрема танки Т-72Б3, бронетранспортери БТР-80 і БТР-82А.

Як повідомляли «Кримські новини», 9 червня на полігонах окупованого Криму розпочався табірний збір розвідників підрозділів армійського корпусу Чорноморського флоту Росії.