Без нерухомості й авто, але з елітними швейцарськими годинниками. Кого Зеленський призначив новим житомирським губернатором | QHA media
Розкадровка
12 Серпня 2019, 14:08

Без нерухомості й авто, але з елітними швейцарськими годинниками. Кого Зеленський призначив новим житомирським губернатором

Закрити

Президент Володимир Зеленський призначив нового голову Житомирської облдержадміністрації.

Ним став Віталій Бунечко — колишній перший заступник начальника головного управління СБУ в Донецькій області, повідомляє прес-служба голови держави.

Бунечко народився у 1973 році у місті Сарни Рівненської області. У 1995 році закінчив Волинський державний університет імені Лесі Українки за спеціальністю “історія”.

А у 1997 році він закінчив Академію Служби безпеки України за спеціальністю “правознавство”.

В електронній декларації за 2018 рік, оприлюдненій у НАЗК, Бунечко вказав, що володіє елітними швейцарськими годинниками класу люкс Frank Muller і Zenith. Також він задекларував валюту в розмірі 39 тисяч доларів і 32 тисяч євро.

Згідно з декларацією у чиновника немає власної квартири, іншої нерухомості та автомобіля.

Журналіст Назар Приходько повідомив, що Бунечко є другом “Юзіка” з “95 кварталу” (новообраного нардепа від “Слуги народу” Юрія Корявченкова — ред.).

31 липня Зеленський призначив новим головою Черкаської облдержадміністрації бізнесмена Ігоря Шевченка. Шевченко володіє житловим будинком і земельною ділянкою в Черкасах, а його дружина двома квартирами у цьому місті. Також губернатор має квартиру і земельні ділянки в Росії.

Дивитись ще: