Бекірова переводять на лікування до шпиталю. Запобіжний захід тяжкохворому кримському татарину можуть змінити на домашній арешт | QHA media
22 Серпня 2019, 11:25

Бекірова переводять на лікування до шпиталю. Запобіжний захід тяжкохворому кримському татарину можуть змінити на домашній арешт

Закрити

В’язень Кремля Едем Бекіров доставлений в лікарню імені Семашка у Сімферополі, де лікарська комісія визначить, чи зможе він і надалі перебувати у СІЗО.

Про це повідомив українському омбудсмену Людмилі Денісовій адвокат Бекірова Іслям Веліляєв.

Денісова висловила надію, що за результатами обстежень лікарів кримському татарину можуть змінити запобіжний захід з тримання під вартою на домашній арешт.

Омбудсмен повідомила, що у Бекірова були взяті аналізи крові та сечі, а також його оглянули ендокринолог, невролог і кардіолог.

27 серпня очікується його госпіталізація в «Республіканську лікарню неврології» цивільного типу для подальшого стаціонарного обстеження, яке триватиме 7-8 днів.

Оскільки проведення цих обстежень ініціює уряд РФ, то можна говорити про виконання другого рішення Європейського суду з прав людини щодо кримського татарина Едема Бекірова, — зазначила Денісова.

Щойно адвокат Едема Бекірова повідомив, що сьогодні його підзахисного, який утримується в Сімферопольському СІЗО, було…

Опубліковано Людмилою Денісовою Середа, 21 серпня 2019 р.

Як повідомила дружина Бекірова, її чоловіка вперше за 253 дні тримання під арештом направлять на лікування.

На 253-й день незаконного содержания моего мужа Эдема Бекирова, в Симферопольском СИЗО, сегодня 21 августа вывезли на…

Опубліковано Gulnara Bekirova Alidinova Середа, 21 серпня 2019 р.

20 серпня «Верховний суд» Криму задовольнив скаргу адвокатів Бекірова і постановив направити його кримінальну справу до «Центрального районного суду» міста Сімферополь. Політв’язень заявляв, що не виживе, якщо його переведуть до Красноперекопська і готовий був оголосити голодування і відмовитися від прийому всіх ліків. 8 серпня «Верховний суд» Криму продовжив арешт Едему Бекірову до 11 жовтня 2019 року.

Дивитись ще: