«‎Батьки немовляти отримають можливість вивільнити купу часу та сил»: у Києві запустили електронний сервіс «єМалятко» | QHA media
14 Лютого 2020, 15:38

«‎Батьки немовляти отримають можливість вивільнити купу часу та сил»: у Києві запустили електронний сервіс «єМалятко»

Закрити

Сьогодні, 14 лютого, у Києві запрацювала комплексна послуга «єМалятко» — одразу 14 київських пологових будинків долучилися до цього проєкту.

Про це повідомив міністр цифрової інформації Михайло Федоров.

Скориставшись цією послугою, батьки немовляти вивільнять купу часу та сил від не дуже приємних і обтяжливих відвідин державних органів. Адже отримання послуг за однією заявою у межах «єМалятко» позбавляє громадян відвідин 11 установ, заповнення 37 документів, витрати 30 годин на ці відвідини та оформлення, — написав він у соцмережі.

Також Федоров підкреслив, що «єМалятко» передбачає складну взаємодію між декількома державними реєстрами, що належать різним відомствам.

«У проєкті задіяні дев’ять відомств — Мінцифра, Мін’юст, МВС, Мінекономрозвитку, Мінсоцполітики, МОЗ, Мінфін, ДМС, ДПС. Окрім того, реалізація такого масштабного проєкту неможлива без підтримки місцевої влади», — йдеться у повідомленні.

Він відзначив, що наразі «єМалятко» знаходиться на стадії бета-тестування, яке має завершитися влітку.

«єМалятко», як і усі інші пріоритетні державні послуги, буде доступна на порталі державних послуг — «Дія».

Сьогодні у столиці запрацювала комплексна послуга єМалятко — відразу 14 київських пологових будинків приєднались до…

Опубліковано Михайлом Федоровим Пʼятниця, 14 лютого 2020 р.

Київ — п’яте місто, де від нового року запрацювала комплексна послуга «єМалятко». Електронний сервіс вже працює у Харкові, Луцьку, Вінниці та Кривому Розі. На черзі — ще сім міст, які приєднаються до проєкту протягом цього місяця.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук на презентації «єМалятко» у Києві заявив, що за 15 хвилин можна буде оформити одразу 10 держпослуг, пов’язаних з народженням дитини.

Дивитись ще: