Балуха залишили у ШІЗО до кінця травня. Російські тюремники ніяк не пояснюють свої дії | QHA media
Репресії

Балуха залишили у ШІЗО до кінця травня. Російські тюремники ніяк не пояснюють свої дії

21 Травня 2019, 16:53
Закрити

В’язень Кремля кримчанин Володимир Балух пробуде у штрафному ізоляторі виправної колонії російського міста Торжок Тверської області до 31 травня.

Про це повідомила російська правозахисниця Вікторія Івлєва.

За її словами, про це їй розповів єпископ Григорій Міхнов-Вайтенко, який спробував минулого тижня відвідати Балуха. Священик зв’язався з черговим капітаном, який на питання, коли можна відвідати в’язня Кремля, відповів, що у ШІЗО Балуха триматимуть до 14:45 31 травня.

Дізнатися, чому, за що, як таке взагалі можливо, чи виходив Вова з камери штрафного ізолятора хоч на декілька хвилин і чи отримав Балух, врешті-решт, посилку від родичів, яку, через постійне перебування у ШІЗО йому ніяк не видають, єпископу не вдалося. Мені й додати щось тут нічого. Туга, — написала Івлєва.

Правозахисниця закликала російського омбудсмена Тетяну Москалькову звернути увагу на грубе порушення прав людини в російській в’язниці.

#БАЛУХ НОВОСТИ, КОТОРЫХ ЛУЧШЕ БЫ НЕ БЫЛОСегодня епископ Григорий Михнов-Вайтенко, попытавшийся на прошлой неделе…

Опубліковано Victoria Ivleva Понеділок, 20 травня 2019 р.

Володимир Балух мав вийти з ШІЗО 19 травня. Після того, як його етапували в російську колонію у Тверській області у січні 2019 року, його вже тричі відправляли до штрафного ізолятора. Як повідомила адвокат політв’язня Ольга Дінзе, Балух як і раніше їсть тільки хліб і п’є воду, і його стан здоров’я помітно погіршився. В’язень Кремля постійно мерзне у ШІЗО, а ночами прокидається від холоду. 4 травня російські наглядачі продовжили Балуху на 15 діб перебування у штрафному ізоляторі.

Дивитись ще: