Азербайджан відкриває автобусне сполучення з анексованим Кримом. Українське посольство в Баку звернулося за роз'ясненням до азербайджанського МЗС | QHA media

Азербайджан відкриває автобусне сполучення з анексованим Кримом. Українське посольство в Баку звернулося за роз'ясненням до азербайджанського МЗС

05 Березня 2019, 19:56
Закрити

Бакинський міжнародний автовокзальний комплекс відновив автобусні рейси до Ялти і Самари.

Про це повідомили у столичному автовокзалі Азербайджану, передає місцеве видання abc.az.

У повідомленні наголошується, що рейс Баку — Ялта курсуватиме по понеділках (об 11:00) і суботах (о 15:00). Вартість квитка в одному напрямку становить 100 манатів (1578 грн).

Для проїзду дітей віком від 5 до 10 років необхідно оплатити половину вартості квитка, проїзд дітей до 5 років буде безкоштовним.

Як пише видання Report.az, маршрут автобуса проклали через Керч, Феодосію і Сімферополь.

У посольстві України в Азербайджані повідомили QHA media, що дипломати вже відправили відповідне звернення на адресу міністерства закордонних справ кавказької країни.

Зазначимо, влада Азербайджану неодноразово заявляла про невизнання анексії Криму Росією.

У грудні 2018 року стало відомо, що у книжкових магазинах Азербайджану продаються російські атласи, де анексований Крим позначено територією Росії, а також реалізується морозиво, де вказано, що виробник з «Республіки Крим, Росія». Після втручання посольства України в Азербайджані правоохоронці вилучили атласи з продажу.

Дивитись ще: