Австралію накрили рясні зливи. Це може допомогти пожежникам, але є побоювання щодо паводку і забруднення води | QHA media
16 Січня 2020, 18:45

Австралію накрили рясні зливи. Це може допомогти пожежникам, але є побоювання щодо паводку і забруднення води

Закрити

Австралійці святкують прихід вкрай необхідного дощу у частинах країни, де панувала бурхлива пожежа, що розорювала південний схід.

Про це повідомляє BBC.

Хоча для ліквідації пожеж потрібна більш вогка погода, дощ привітав багато районів. Іншим частинам, однак, не пощастило, — йдеться у повідомленні.

Пожежні бригади сподіваються, що дощ полегшить роботу в боротьбі з вогнем, але є побоювання, що волога погода може викликати зливові паводки і забруднення води.

Метеорологічне бюро також попередило про сильну грозу в деяких районах Сіднея, Іллаварра і на всій території Нового Південного Уельсу.

Rain in Tingha

🌧HOW'S THE RAIN WHERE YOU ARE? 🌧Check out this video from Steph from Green Valley Farm in Tingha."These dams were empty before Christmas, we were carting water and feeding stock for months. We had 65mm just before Christmas and then this – 75mm."Haven't seen water like that for some time ..hope it gives others hope that it can rain and will rain again …❤❤"📷: Steph Stewart

Опубліковано ABC New England North West Середа, 15 січня 2020 р.

Грози очікуються у Камдені, Кемпбелтауні, Піктоні, Сазерленді, Ліверпулі та Окдейлі.

QHA media повідомляло, що від свого початку у вересні цього року пожежі в Австралії, набувши критичного масштабу, вже стали причиною загибелі 25 осіб та більш ніж мільярда тварин, а також зруйнували більш ніж дві тисячі будинків. Незважаючи на зусилля, що докладаються для гасіння, ця криза продовжується, привертаючи увагу світової спільноти, яка наголошує на кліматичній надзвичайній ситуації. Люди в Австралії та за її межами, включаючи політиків та світових зірок, охоче шукають способи запропонувати допомогу та підтримку.

Дивитись ще: