Авіакатастрофа в Пакістані забрала щонайменше 97 життів, двом людям вдалося вижити. В мережі з’явилося відео падіння літака | QHA media
НП

Авіакатастрофа в Пакістані забрала щонайменше 97 життів, двом людям вдалося вижити. В мережі з’явилося відео падіння літака

23 Травня 2020, 15:33
Закрити

У катастрофі літака Pakistan International Airlines у Пакистані загинуло 97 пасажирів. Водночас двом пасажирам вдалося пережити аварію, передає агенція Anadolu.

Повідомляється, що на борту літака було 99 людей — 91 пасажир і вісім членів екіпажу.

Щонайменше 97 осіб загинули, а двоє вижили після того, як літак зазнав аварії у місті Карачі на півдні Пакистану. Літак спочатку врізався у мобільну вежу, після чого рухнув на будинки, — повідомили пакистанські військові.

Виявилося, що серед людей, що пережили авіакатастрофу є голова банку  Bank of Punjab Зафар Масуд. Про це повідомив журналіст Муртаза Алі Шах.

Влада Пакистану підтвердила інформацію про двох осіб, що вижили після аварії літака.

Місцева влада заявила, що всі загиблі були пасажирами літака, але внаслідок аварії постраждали ще й кілька мешканців будинків.

«До медичних закладів після аварії літака доставили 97 тіл загиблих людей: 66 осіб були доставлені в медичний центр післядипломної освіти імені Джини, 31 тіло було доставлено до цивільної лікарні Карачі», — уточнили представники місцевої влади.

Представник цивільної авіації Пакистану назвав попередньою причиною аварії технічну несправність літака. Перед посадкою виявилося, що лайнер не може випустити шасі.

У мережі з’явилися відео самої аварії, а також її наслідків.

Директор департаменту Консульської служби міністерства закордонних справ України Сергій Погорєльцев стверджує, що громадян України серед жертв немає, передає «РБК-Україна». «За попередньою інформацією, громадян України серед пасажирів та членів екіпажу не було», — заявив він.

Як повідомляло QHA media, у Пакистані 22 травня пасажирський літак впав на житлові будинки приблизно за чотири кілометри від міжнародного аеропорту «Джина» у Карачі під час заходу на посадку.

Напередодні в Пакистані дозволили внутрішні подорожі літаками, які обмежували через епідемію коронавірусу.