«Артилерійські стрільби по берегових цілях» — Росія продовжує проводити військові навчання в окупованому Криму | QHA media
21 Травня 2020, 13:21

«Артилерійські стрільби по берегових цілях» — Росія продовжує проводити військові навчання в окупованому Криму

Закрити

Російські військові продовжують проводити навчання на полігонах анексованого Криму.

Фрегати «Адмірал Ессен» і «Адмірал Макаров» виконали артилерійські стрільби по берегових цілях на полігоні Опук під Керчю, повідомляє агентство «Интерфакс-Россия», посилаючись на коментар представника Чорноморського флоту РФ Олексія Рульова.

Він зазначив, що артилеристи «успішно вразили з установки А-190 видимі й невидимі цілі, використовуючи штурманські дані з допоміжною точкою наведення».

Артилерійські стрільби по берегових цілях були проведені відповідно до плану заходів бойової підготовки Чорноморського флоту на 2020 навчальний рік, — заявив Рульов.

У повідомленні йдеться, що згадані фрегати оснащені крилатими ракетами великої дальності «Калібр».

Обидва кораблі раніше неодноразово брали участь в російській операції у Сирії.

Як повідомляло QHA media, 18 березня російські військові проводили в анексованому Криму активну фазу льотно-тактичного навчання з виконанням бойових вправ. Під час першого етапу навчання екіпажі російських літаків і гелікоптерів «відпрацювали заходи з виведення сил з-під удару умовного противника з подальшим перебазуванням авіації на запасні аеродроми».

16 березня російські військові провели в окупованому Криму навчання з перевірки системи протиповітряної оборони (ППО).

Дивитись ще: