Анексований Севастополь посів перше місце в російському демографічному рейтингу. Показник максимального приросту населення досягнутий за рахунок міграції | QHA media
Цифри
22 Квітня 2019, 18:14

Анексований Севастополь посів перше місце в російському демографічному рейтингу. Показник максимального приросту населення досягнутий за рахунок міграції

Закрити

Севастополь очолив демографічний рейтинг, складений РИА Новости, до якого увійшли регіони Російської Федерації і окупований Крим.

Так, у рейтингу відзначається, що найбільший приріст населення за останні три роки зафіксовано у Севастополі, Інгушетії та Чечні. При цьому в захопленому в України місті населення збільшилося за рахунок міграції з Росії.

У Севастополі, який вийшов на перше місце демографічного рейтингу, чисельність населення з 2016 — 2018 рр. збільшилася на 6,4%. Показник виріс за рахунок міграції: у місті відзначено природне зменшення населення — «мінус» 2,5 тис. осіб, при цьому міграційний приріст склав 29,5 тис. осіб. Усього в Севастополі за даними на початок року проживає 443,2 тис. осіб.

За даними дослідження, усього в окупованому Росією Криму природне зменшення населення в розмірі 19 тис. чоловік також компенсоване міграційним потоком — в цілому на анексований півострів приїхало 24 тис. росіян. Приріст населення в Криму становить 0,25%, а загальна кількість жителів на 1 січня 2019 року — 1 млн 911 тис. чоловік.  

Раніше QHA media писало про те, що російська статистика підтверджує тенденцію до витіснення кримчан і заміщення їх жителями російських областей.

Дивитись ще: