Анархіста з Криму засудили до шести років позбавлення волі. Відбуватиме тюремний термін Каракашев у колонії загального режиму | QHA media
Репресії
19 Квітня 2019, 17:57

Анархіста з Криму засудили до шести років позбавлення волі. Відбуватиме тюремний термін Каракашев у колонії загального режиму

Закрити

Північно-Кавказький військовий окружний суд в російському Ростові-на-Дону засудив анархіста з Криму Євгена Каракашева до шести років позбавлення волі.

Про це повідомляє «Новая газета».

За даними видання, відбуватиме тюремний термін Каракашев у колонії загального режиму. Кримчанина визнали винним у публічних закликах до терористичної діяльності (частини 1 і 2 статті 205.2 КК РФ).

Прокуратура вимагала для Каракашева дев’ять років колонії.

У січні російський суд зняв обвинувачення «у розпалюванні ненависті» щодо Каракашева, проте залишив статтю про публічні заклики до терористичної діяльності.

Євгена Каракашева затримали 1 лютого 2018 року після обшуку в нього вдома у Євпаторії. Йому були пред’явлені обвинувачення в публічних закликах до тероризму за участь у закритому листуванні в соцмережі «ВКонтакте», де анархісти обговорювали справу «приморських партизанів». Сам Каракашев пов’язує порушення кримінальної справи з особистим спротивом забудови курортної зони Євпаторії. Правозахисний рух «Меморіал» визнав Каракашева політв’язнем.

Дивитись ще: