Акції «Промінвестбанку» знову виставили на продаж. Це вже третя спроба продати «дочку» російського «Внєшекономбанку» | QHA media
Цифри
13 Січня 2020, 18:06

Акції «Промінвестбанку» знову виставили на продаж. Це вже третя спроба продати «дочку» російського «Внєшекономбанку»

Закрити

Пакет акцій «Промінвестбанку» — «дочки» російського «Внєшекономбанку» – втретє виставлено на аукціон, який відбудеться на українській «Фондовій біржі ПФТС» 11 лютого.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби біржи.

Початкова вартість пакета з 99,7726% акцій встановлена на рівні 266,05 мільйонів гривень, що удвічі менше, ніж на першому аукціоні.

Це вже третя спроба продати «Промінвестбанк». Попередні аукціони не відбулися через відсутність заявок від потенційних покупців.

Картинки по запросу "Проминвестбанк""

Згідно з повідомленням «Фондової біржи ПФТС», гарантійний внесок на участь в аукціоні 11 лютого складає 53,209 млн грн (20% початкової вартості лота).

За даними системи розкриття інформації Нацкомісії з цінних паперів та фондового ринку, інтерес до купівлі акцій «Промінвестбанку» виявили сім українських компаній.

У вересні 2018 року Апеляційний суд Києва своєю ухвалою заарештував акції українських «дочок» російських банків, у тому числі «Промінвестбанк».

29 січня 2019 року Верховний суд України дозволив заарештувати акції «Промінвестбанку», «Сбєрбанку» і ВТБ Банку, які «належать боржнику — Російській Федерації», для стягнення компенсації за анексію Криму і «націоналізовані» активи.

11 листопада Верховний суд України залишив без змін постанову Київського апеляційного суду від 27 серпня, яким була скасована заборона Державній виконавчій службі здійснювати будь-які дії з продажу 99,77% акцій «Промінвестбанку».

Дивитись ще: