Аксьонов закликає силовиків «відпрацювати прийоми рукопашного бою» на українцях, які приховали закордонні поїздки | QHA media
Репресії
26 Березня 2020, 15:19

Аксьонов закликає силовиків «відпрацювати прийоми рукопашного бою» на українцях, які приховали закордонні поїздки

Закрити

«Голова» анексованого Криму Сергій Аксьонов вимагає від «керівництва МВС» «відпрацювати усі прийоми рукопашного бою» на тих громадян України, які приховують поїздки в інші країни.

Про це він сказав на засіданні оперативного штабу з протидії поширенню коронавірусної інфекції, повідомляє Кримська правозахисна група (КПГ).

Я прошу МВС, ось попадеться перший персонаж, який приховав поїздку, візьміть і відпрацюйте усі прийоми рукопашного бою. Ось все, що тільки можна, щоб іншим не хотілося, – заявив він.

Також він наголосив, що за приховування необхідно притягати до кримінальної відповідальності.

Поки ми одну конкретну людину до кримінальної відповідальності не притягнемо за приховування інформації, усі вважатимуть, що ми тут повітря ганяємо. На усіх за прізвищами, хто «засвітився» на приховуванні інформації – швидко відпрацювати практику кримінального переслідування і сформувати практику засудження. Як тільки перший «поїде по етапу», все стане на свої місця, – додав Аксьонов.

Керівниця Кримської правозахисної групи Ольга Скрипник наголосила, що таке насильство з боку силових структур буде необґрунтованим та незаконним, а слова так званого «очільника» півострова є мовою ворожнечі та підбурюванням до насильства. 

QHA media повідомляло, 20 березня Сергій Аксьонов вимагав посилити моніторинг за кримчанами, які заїжджають на півострів через адмінкордон з Херсонською областю. Зокрема, за кримчанами, які здійснили закордонні поїздки за українськими біометричними паспортами.

Дивитись ще: