Аксьонов розповідає про «вдалий курортний сезон» в окупованому Криму в умовах пандемії COVID-19 | QHA media
08 Липня 2020, 17:36

Аксьонов розповідає про «вдалий курортний сезон» в окупованому Криму в умовах пандемії COVID-19

Закрити

Підконтрольний Росії «глава» анексованого Криму Сергій Аксьонов доводить про курортний бум на півострові в період пандемії COVID-19. Про це він сказав під час онлайн пресконференції в агентстві ТАСС.

Аеропорт Сімферополя приймає щодня понад 100 рейсів. На приліт стоять 17 тисяч пасажирів, на виліт понад 8 тисяч. Оберти все набирає. При цьому вільних номерів у середньому ціновому сегменті практично немає. Повністю заброньовано все до вересня. Залишилися там окремі люксові номери, — стверджує Аксьонов.

Він також запевнив, що масового зростання цін на кримський відпочинок немає. За його словами, подали заявки на роботу понад 650 об’єктів розміщення, 450 готові до роботи.

З 15 червня кримчанам та зареєстрованим в окупованому Криму і Севастополі громадянам дозволили відвідувати санаторії, пансіонати, готелі. А з 1 липня об’єкти санаторно-курортного комплексу почали приймати на відпочинок жителів з країни-агресора Росії.

В окупованому Росією Криму, незважаючи на карантин, продовольчі ринки не закривали, а також проводять ярмарки з масовим скупченням людей.

Як повідомляли «Кримські новини», на анексованому півострові за добу, 7 липня, виявили 15 нових заражень COVID-19 і один летальний випадок. При цьому окупанти суттєво занижують «офіційні дані» щодо коронавірусу.

Дивитись ще: