Аксьонов не дотримується слова про реєстрацію в Криму ПЦУ — Клімент | QHA media
03 Серпня 2019, 18:34

Аксьонов не дотримується слова про реєстрацію в Криму ПЦУ — Клімент

Закрити

Незважаючи на обіцянки «голови» Криму Сергєя Аксьонова, кримський прихід Православної церкви України отримав відмову в реєстрації на анексованому півострові.

Про це архієпископ Кримської єпархії ПЦУ Клімент повідомив QHA media. Він розповів про те, що Аксьонов отримав від нього лист, в якому повідомлялося про те, що документи ПЦУ спрямовані на реєстрацію в «міністерство юстиції» Криму. І як щойно той цей лист отримав, «Мін’юст» написав Кліменту про відмову.

Хто керує «республікою» – Анюхіна, «міністр земельних і майнових відносин», яка влаштувала цей погром (раніше стався в храмі ПЦУ у Сімферополі – ред.)  або він як «глава республіки», який обіцяв, що все буде вирішено і українська громада залишиться? І тепер виникає питання: чи можу я вірити Аксьонову? Його заява, що як тільки управління єпархією зареєструється, то «ми оформимо згідно з законом всі необхідні документи, щоб приміщення належало знову зареєстрованій релігійній організації», – це все лицемірство, це все брехня, – сказав Клімент.

За словами архієпископа, до понеділка він планує приїхати в Крим і тоді зможе розповісти деталі, зокрема, причину відмови в реєстрації ПЦУ на півострові.

Раніше архієпископ Кримської єпархії ПЦУ Клімент повідомляв про те, що в Криму з 49 приходів Православної церкви України залишилося тільки сім. В інтерв’ю QHA media він пояснив, що в українців в анексованому Криму є тільки одна українська організація — це церква.

Дивитись ще: