Аксьонов хворобливо сприйняв повідомлення прокуратури АРК

Новини України та світу
Хельга Полтавка
25 Лютого 2021, 13:22
Хельга Полтавка
25 Лютого 2021, 13:22

Російський «глава» Криму Сергій Аксьонов прокоментував інформацію прокуратури АРК і Севастополя щодо оголошення йому та іншому колаборанту Володимиру Константинову підозри в порушенні законів і звичаїв війни.

«Емоційний посил» Аксьонов написав у Facebook.

Новини з божевільні. Схоже, очманілі українські чиновники демонстративно змагаються в ступені маразму за рахунок платників податків. Ми жодної війни з Україною не ведемо, вона триває тільки в головах і в кабінетах цих персонажів, — відреагував Аксьонов.

Він також почав запевняти, що «в Криму мир і злагода, успішно розвиваються економіка, інфраструктура, соціальна сфера, будуються унікальні об'єкти».

Фейковая прокуратура несуществующей автономной республики Крым обвинила меня и председателя Госсовета Республики Крым...

Posted by Сергей Аксенов on Wednesday, February 24, 2021

Як повідомляли «Кримські новини», прокуратура АРК і Севастополя повідомила 24 лютого, що оголосила підозри Аксьонову і Константинову. В інформації зазначено, що їх також підозрюють у скоєнні «широкомасштабного і систематичного присвоєння громадського майна, що знаходиться на території окупованого півострова». Йдеться про винзавод «Массандра», дитячий центр «Артек» і державне акціонерне товариство «Чорноморнафтогаз».