Аксенов очолив список «Єдиної Росії» на «виборах» до кримського «парламенту». На другом місці — Константинов | QHA media
14 Червня 2019, 14:43

Аксенов очолив список «Єдиної Росії» на «виборах» до кримського «парламенту». На другом місці — Константинов

Закрити

Сьогодні, 14 червня, на партійній конференції «Єдиної Росії» на анексованому півострові проголосували за те, що «голова» Криму Сергій Аксенов очолить список кандидатів партії на «виборах у держраду», повідомляє ТАСС.

Другим у списку став «секретар регіонального відділення партії, голова держради» Володимир Константинов.

Очолив список «голова» Криму Сергій Аксенов, потім я, третій — «сенатор» від Криму Сергій Цеков. Минулого тижня наші кандидатури затвердили у Москві, — заявив Константинов.

За його словами, після попереднього голосування з відбору кандидатів, «Єдина Росія» може оновити свій склад у «парламенті» Криму на 30% за умови збереження кількості мандатів (70 з 75). За підсумками «праймеріз» визначили 75 кандидатів за списками і 25 одномандатників.

Наймолодшому кандидату — 20 років, найстаршому — 81 рік.

«Вибори до держради» Криму відбудуться в єдиний день голосування 8 вересня. «Парламент», у свою чергу, обере «голову» Криму з трьох кандидатур, запропонованих президентом Росії Володимиром Путіним. Зараз 70 місць у кримському «парламенті» займають представники «Єдиної Росії», 5 — ЛДПР.

Раніше QHA media писало про можливий другий термін Сергія Аксенова як «голови» анексованого Криму.

Дивитись ще: