Адмінмежу з Кримом у лютому перетнуло 27,3 тисячі осіб — ДПСУ

Новини України та світу
Тетяна Нікішина
10 Березня 2021, 10:50
Тетяна Нікішина
10 Березня 2021, 10:50

Контрольні пункти в’їзду-виїзду на адмінмежі з тимчасово окупованим Кримом продовжують функціонувати в штатному режимі з дотриманням вимог карантинних правил.

Про це повідомляє пресцентр Державної прикордонної служби України (ДПСУ).

У лютому цього року адмінмежу з тимчасово окупованим Кримом в обох напрямках перетнуло 27,3 тисячі осіб і понад 3,2 тис. транспортних засобів. При цьому як на підконтрольну українській владі територію, так і на окупований півострів прямувала приблизно однакова кількість людей.

Під час заходів контролю протягом лютого прикордонники відмовили у пропуску через КПВВ 38 іноземцям і 36 громадянам України. Причиною непропуску стало виявлення чужих, недійсних, технічно несправних документів, а також підроблених відміток ДПСУ.

Також співробітники Держприкордонслужби виявили 125 осіб, які порушили порядок в’їзду на тимчасово окуповану територію АР Крим і виїзду з неї, та склали 185 протоколів про адміністративні правопорушення на загальну суму майже 215 тис. гривень.

Прикордонники зазначають, що поширення пандемії COVID-19 суттєво вплинуло на загальний пасажиропотік через КПВВ. Протягом двох перших місяців цього року порівняно з аналогічним періодом минулого пасажиропотік осіб і транспортних засобів через адмінмежу з Кримом знизився на 84,4% осіб і 87,6% відповідно.

Як повідомляли «Кримські новини», у лютому на КПВВ «Чонгар» на адміністративному кордоні Криму з Херсонською областю українські прикордонники затримали громадянина, який перебуває в розшуку.