«Або віддадуть Крим, або залишаться без штанів» — заступник голови РНБО прокоментував посилення санкцій проти Росії | QHA media
25 Вересня 2020, 18:26

«Або віддадуть Крим, або залишаться без штанів» — заступник голови РНБО прокоментував посилення санкцій проти Росії

Закрити

Заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Сергій Кривонос переконаний, що Україна не зможе вести одночасно війну на Донбасі та в Криму, тому необхідне посилення санкцій проти країни-агресора Росії.

Про це він заявив в ефірі телеканалу «Дом».

«Ми чітко розуміємо, що вирішувати проблему (повернення тимчасово окупованого Криму, – прим. ред.) силовим методом Україна не може на цьому етапі. Тому що є проблеми – це, по-перше, війна на Донбасі. Вести війну на два фронти, навіть законно повертаючи свої землі, ми не потягнемо», — зазначив Кривонос, уточнивши, що йдеться про матеріально-технічний потенціал і людський фактор.

За його словами, «це, в першу чергу, – людські втрати».

Тому завдання номер один – продовжувати активно співпрацювати зі світовими лідерами, порушувати питання щодо нарощування санкцій проти Російської Федерації і виводити Росію цими санкціями на такий рівень, що питання – або віддадуть Крим, або вони залишаться «без штанів», умовно кажучи, – пояснив Кривонос.

Він вважає, що паралельно Україна має посилювати свою обороноздатність, яка «дасть можливість за необхідності діяти силовими методами».

Як повідомляли «Кримські новини», Європейський союз схвалить санкції, введені через незаконне будівництво Керченського мосту в тимчасово окупованому Росією Криму.

25 серпня ще шість країн впровадили санкції проти Росії за незаконну окупацію Криму.

Дивитись ще: