«Абітурієнтам — без обов’язкової обсервації»: уряд вніс зміни у правила перетину адмінкордонів з окупованими територіями | QHA media
25 Червня 2020, 18:53

«Абітурієнтам — без обов’язкової обсервації»: уряд вніс зміни у правила перетину адмінкордонів з окупованими територіями

Закрити
Фото: Восток SOS

Сьогодні, 25 червня, уряд вніс зміни до правил перетину адмінкордону з окупованими Росією територіями Криму і Донбасу. Як повідомляє «Урядовий портал», ініціювало зміни міністерство охорони здоров’я.

Зазначається, що абітурієнти, які приїжджають на територію підконтрольну Україні для вступу у вищі навчальні заклади, звільняються від обов’язкової обсервації.

Пропонуємо виключити з випадків обов’язкової самоізоляції та/або обсервації учасників вступних випробувань, — озвучив голова МОЗ Максим Степанов.

Міністр підкреслив, що йдеться зокрема про абітурієнтів, які вступатимуть у виші через освітні центри «Крим-Україна» та «Донбас-Україна».

Раніше Кабмін прийняв рішення за яким люди, які для складання ЗНО перетинають кордони, адмінмежі чи лінії розмежування, не зобов’язані проходити двотижневу обсервацію.

Дивитись ще: