89 фотографій від 33 авторів — підсумки конкурсу «Кримські історії»

Новини України та світу
Ірина Требунських
30 Квітня 2021, 19:17
Фото Ріфхата Якупова
Ірина Требунських
30 Квітня 2021, 19:17

Сьогодні, 30 квітня, «Кримській Дім» опублікував результати онлайн-фотоконкурсу «Кримські історії».

Конкурс не обмежував фотографів ані в темі, ані в часі зйомки кадрів. Загалом на конкурс 33 автори надіслали 89 фотографій.

Ми отримали багато цікавих архівних знімків, які, за умовами конкурсу, кожен автор супроводив історією та спогадами, що пов’язані з моментом або місцем на фотографії, — зазначають організатори.

Журі конкурсу відібрало переможця і десять фотографій-фіналістів. Найкращою роботою визнано світлину «Тут буде наш дім, синку!» фотохудожника Ріфхата Якупова (Казань–Крим).

Також найвищі бали отримали Ескендер Усеінов (Судак), Сергій Зисько (Хмельницький), Євген Ком (Запоріжжя), Енвер Меметов (Сімферополь), Олексій Конченко (Київ), Сейтумер Сейтумеров (Бахчисарай–Київ), Лейля Аметова (Крим).

Фотографії разом з історіями авторів можна передивитися на онлайн-виставці.

Нагадаємо, «Кримський Дім» разом з Національною спілкою фотохудожників України 26 березня оголосив про початок міжнародного онлайн-фотоконкурсу — «Кримські історії».

«Кримські новини» повідомляли, що українські політв'язні Сервер Мустафаєв і Вадим Сірук стали лауреатами третього українсько-кримськотатарського літературного конкурсу «Кримський інжир — 2020».