«80% тепломереж у Києві відпрацювали свій термін»: «Київтеплоенерго» про причини аварії біля ТРЦ Ocean Plaza | QHA media
ВІДЕО
14 Січня 2020, 15:21

«80% тепломереж у Києві відпрацювали свій термін»: «Київтеплоенерго» про причини аварії біля ТРЦ Ocean Plaza

Закрити

80% тепломереж у Києві, у тому числі й біля торгово-розважального центру Ocean Plaza по вулиці Антоновича, відпрацювали свій нормативний термін експлуатації, але одночасно замінити усі теплові мережі в столиці ні фінансово, ні технічно неможливо.

Про це журналістам заявив начальник відділу експлуатації теплових мереж КП «Київтеплоенерго» Олександр Пелипишин.

За його словами, трубопровід на вулиці Антоновича працює вже 33 роки, і його необхідно відремонтувати або замінити.

Пелипишин зазначив, що термін експлуатації трубопроводу складає в середньому 25 років.

Картинки по запросу "теплосети киев""

Трубопровід може більше працювати, але все залежить від того, що на нього впливає, — пояснив він.

Наразі ведуться ремонтні роботи біля ТРЦ Ocean Plaza після прориву, і було вирішено замінити не тільки пошкоджену ділянку, а й увесь трубопровід в довжину і ширину проїжджої частини.

Пелипишин зазначив, що ТРЦ звели з порушенням нормативів в охоронній зоні тепломереж. Але чи вплинуло це на прорив трубопроводу — має з’ясовувати спеціальна комісія.

Опубліковано КП "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" Вівторок, 14 січня 2020 р.

Між тим, прокуратура міста Києва розпочала кримінальне провадження за попередньою кваліфікацією частини 1 статті 275 Кримінального кодексу України (порушення під час розроблення, конструювання, виготовлення чи зберігання промислової продукції правил, що стосуються безпечного її використання, а також порушення під час проєктування чи будівництва правил, що стосуються безпечної експлуатації будівель і споруд, особою, яка зобов’язана дотримувати таких правил, якщо це створило загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків або заподіяло шкоду здоров’ю потерпілого).

Санкція статті передбачає штраф від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до двох років або без такого.

ПРОКУРАТУРА ЗМІНИЛА КВАЛІФІКАЦІЮ У ПРОВАДЖЕННІ ЩОДО ПОДІЇ БІЛЯ ОУШЕН ПЛАЗА13 січня 2020 року близько 20 год. 30 хв. до…

Опубліковано Прокуратура міста Києва Вівторок, 14 січня 2020 р.

У результаті вчорашнього прориву тепломережі біля ТРЦ Ocean Plaza кількість постраждалих збільшилася до десяти осіб. Трьом з них допомогу надано на місці, семеро перебувають у лікарні. Серед постраждалих пасажири маршрутного таксі, яке провалилося в яму, і тролейбуса, що стояв поруч.