197-ма бригада десантних кораблів Чорноморського флоту Росії брала участь в анексії Криму — InformNapalm. ФОТО | QHA media
14 Травня 2019, 14:02

197-ма бригада десантних кораблів Чорноморського флоту Росії брала участь в анексії Криму — InformNapalm. ФОТО

Закрити

Волонтери міжнародної спільноти InformNapalm встановили особи військовослужбовців зі складу 197-ї бригади десантних кораблів Чорноморського флоту РФ, які брали участь в операції із захоплення Криму в 2014 році.

Детальна інформація про це розміщена на сайті InformNapalm.

Волонтери виявили на сторінці російського військовослужбовця у соцмережі «ВКонтакте» фото медалі та нагородного посвідчення «За повернення Криму».

Активісти з’ясували, що він служив на великому десантному кораблі «Микола Фільченков», який входить до складу 197-ї бригади десантних кораблів Чорноморського флоту Росії. До анексії Криму цей корабель базувався у Севастополі.

Також волонтери з’ясували імена ще декількох російських військових, які служили на кораблі й брали участь в захопленні півострова.

Вони розмістили практично ідентичні фотографії на своїх сторінках у соцмережах.

QHA media повідомляло, що раніше волонтери InformNapalm ідентифікували російський полк десантників, який брав участь у захопленні Криму. Їхня участь в анексії українського півострова стала відома, завдяки соцмережам, де військові ЗС РФ розмістили фотодокази свого перебування на території Криму в березні 2014 року.

Дивитись ще: