100 днів після катастрофи Боїнга МАУ в Ірані: група міністрів продовжує працювати, відстоюючи повну справедливість і компенсації | QHA media

100 днів після катастрофи Боїнга МАУ в Ірані: група міністрів продовжує працювати, відстоюючи повну справедливість і компенсації

16 Квітня 2020, 15:55
Закрити

Україна, Канада, Швеція, Афганістан і Великобританія опублікували спільну заяву, в якій запевнили родини загиблих, що будуть добиватися прозорого розслідування обставин трагедії та виплати постраждалим компенсації.

Про це повідомили у пресслужбі українського МЗС.

Виповнюється 100 днів з моменту трагедії рейсу PS752 Міжнародних авіаліній України: 176 осіб безневинно загинули, коли 8 січня ракета земля-повітря збила їхній літак у небі над Тегераном, Іран. Ми надалі подумки із родинами жертв. Користуючись нагодою, члени координаційної групи хотіли би запевнити родини та близьких жертв, що наша група міністрів продовжує спільно працювати, відстоюючи повну відповідальність, прозорість, справедливість і компенсації, а також повне, незалежне і прозоре розслідування, аби допомогти родинам та близьким подолати горе, яке вони надалі переживають, — йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, 8 січня у результаті авіакатастрофи українського літака поблизу Тегерана загинули усі 176 пасажирів та члени екіпажу, серед яких 11 громадян України — дев’ять членів екіпажу і двоє пасажирів. Більшість пасажирів були громадянами Ірану та Канади.

11 січня президент Ірану Хасан Рухані заявив, що літак МАУ був збитий іранською ракетою «земля-повітря».