Наша команда | QHA media

Наша команда

Агентство QHA media:

  • Олег Поліщук, головний редактор.

В політичній журналістиці – понад 20 років. За плечима – багаторічний репортерський та редакторський досвід на телебаченні, радіо, в друкованих й електронних ЗМІ. Визнаний експерт в суспільно-політичній проблематиці України, спеціалізація останніх років – життя тимчасово окупованих Росією територій українських Донбасу та Криму.

  • Асіф Алієв, журналіст.

Спеціалізуюся на політичній та військовій тематиці, експерт щодо дій російської репресивної машини в окупованому Криму. Цікавлюся міжнародною політикою, оглядач подій в Туреччині.

  • Євген Березовський, випусковий редактор.

У журналістиці з 2010 року. Маю досвід роботи редактора у військових виданнях, журналіста в автомобільній тематиці та фахового перекладу. Протягом останніх двох років займаюся проблематикою російської окупації українських територій. До безпосередніх обов’язків входить пошук, редагування та випуск новин для QHA media. Додатково опрацьовую матеріали рубрик «Інтерв’ю», «Аналітика» і «По поличках».

  • Анастасія Гевко, журналістка.

Маю п’ятирічний досвід в друкованих ЗМІ – як репортер, редактор та коректор. Спеціалізація – суспільно-політична та економічна проблематика в Україні. Пишу репортажі з подій та прес-конференцій, спілкуюсь з експертами різних галузей, роблю інтерв’ю та фоторепортажі.

  • Богдан Дацюк, фото, відео та постпродакш.

Сидяча робота – не моя стихія, тому я бігаю за людьми задля гарного кадру. Репортажі та портретна зйомка, інтерв’ю, а потім постпродакшн – то все я. Художньою зйомкою займаюсь біля десяти років, у ЗМІ – сім років, в команді QHA media – з 2016-го. У вільний час кручу педалі, взимку ходжу на рибалку в RDR2.

  • Ігор Зайцев, журналіст.

Спеціалізуюся на питаннях економіки та соціо-культурній тематиці. Цікавлюся кінематографом, зокрема, драматургією. Написав декілька сценаріїв до стрічок, які брали участь у міжнародних кінофестивалях.

  • Тетяна Іваневич, журналістка.

В інформаційній журналістиці понад 25 років на кореспондентських та редакторських посадах в друкованих та інтернет-ЗМІ, інформаційних агентствах, в сфері економіки та суспільного життя. З початку російської агресії проти України пріоритет – військова та політична тематика, відстеження та аналіз ситуації у та навколо окупованих територій Криму та Донбасу. Працюю на звільнення всіх українських земель і на розвал країни-агресора. В команді QHA media з 2016 року.

  • Дар’я Комарницька, більд-редактор.

Люблю красу та якість. У цьому медіа відповідаю за те, щоб ваше око не постраждало від неякісних зображень. Можу відрізнити Чубарова від Коломойського та Бріжіт Макрон від Міланії Трамп. Слідкую, щоб фото були оперативні та актуальні. Займаюсь композитингом, експо- та кольорокорекцією. Понад десять років займають фото, відео та їхнім постпродакшном. В команді QHA media з 2017 року. Цікавлюсь драматургією та виробництвом кіно. Знімаю аматорські фільми.

  • Надія Мілорадова, менеджер з адміністративної діяльності.

Займаюся вирішенням адміністративних, кадрових, комунікаційних питань, докуметообігом та забезпеченням всього необхідного для стабільної роботи офісу. Працюю в QHA media з 2015 року.

  • Марина Піщуліна, журналістка.

Є оглядачем світових ЗМІ та фахівцем із просування в соцмережах, перекладачкою та редакторкою англомовноi сторiнки сайту. П’ять рокiв у командi QHA media.

Ми пишемо про Крим з 2006 року.

За цей час ми видали понад двісті тисяч матеріалів: новин, інтерв’ю, аналітичних статей, фотогалерей і відеорепортажів. Крим залишається в центрі нашої уваги й зараз, коли після окупації півострова редакція змушена була переїхати на материкову Україну.

Нас можна читати українською та російською. Частину наших матеріалів ми перекладаємо на англійську. Також у нас є маленька, але працьовита турецька редакція, і вона виробляє власний контент.

Нас можна слухати онлайн: ведучі QHA – radio “Hayat” завжди в пошуку актуальних тем і цікавих спікерів.

Пишіть нам на facebook – ми будемо раді вислухати ваші ідеї та зауваження.

QHA media – пишемо ємко, цікаво та про головне.