«Влада» Криму продовжила заборону на масові гуляння

Новини (архiв)
Асіф АлієвQHA
14 Січня 2021, 15:42
Асіф АлієвQHA
14 Січня 2021, 15:42

«Глава» маріонеткового уряду окупованого Криму Сергій Аксьонов підписав «указ», згідно з яким продовжується заборона на проведення кооперативів і масових гулянь.

Про це йдеться на сайті «уряду» Криму.

Крім цього, до кінця січня заборонено проведення культурно-масових заходів у торгових центрах, міських майданчиках та інше. При цьому у вихідні та святкові дні буде заборонено роботу розважальних центрів і закладів.

Також в указі уточнюється, що тепер заклади громадського харчування в Криму зможуть працювати в нічний час, але заповнюваність зали має бути не більше 50%.

Нагадаємо, заборона почала діяти з 20 грудня 2020 року. Дія заборони мала припинитися 15 січня.

Як писали «Кримські новинии», з 25 грудня окупанти в Криму заборонили: надання послуг з організації харчування у торгівельних центрах на фуд-кортах, фуд-зонах, острівцях харчування, за винятком роботи у форматі «винос і доставка»; масові заходи в торгових центрах; проведення роботодавцями корпоративних заходів, у тому числі в структурних підрозділах, виробничих їдальнях, актових залах; проведення групових занять з додаткової освіти в очному режимі.

Раніше повідомлялося, що окупанти вказали лікарям в Криму писати у причинах смерті супутні хвороби, не вказуючи захворювань на COVID-19.