В'язня Кремля Володимира Балуха знову відправили у ШІЗО | QHA media
Репресії

В'язня Кремля Володимира Балуха знову відправили у ШІЗО

04 Серпня 2019, 11:43
Политзаключенный Владимир Балух
Закрити

Українського активіста, політв’язня Володимира Балуха знову помістили у штрафний ізолятор в російській колонії №4 міста Торжок.

Про це повідомила Кримська правозахисна група з посиланням на родичів Балуха. За даними рідних політв’язня, Балуха відправили до ШІЗО 30 липня, там він пробуде 15 діб.

За чотири місяці перебування Балуха у колонії Торжка його відправляють до ШІЗО вшосте. … З кожним днем ​​підірваний голодуванням і умовами утримання в колонії стан здоров’я активіста погіршується, постійне перебування у штрафному ізоляторі може завдати непоправної шкоди його ослабленому здоров’ю. Вся відповідальність за життя і здоров’я Балуха лежить на Росії, включаючи адміністрацію колонії і особисто – начальника колонії Алєксандра Ножкіна, – йдеться у повідомленні.

Жизнь Балуха под угрозой: он снова в ШИЗО!Украинского активиста, политического заключенного Владимира Балуха в…

Опубліковано Crimean Human Rights Group Субота, 3 серпня 2019 р.

Як повідомляло QHA media, 20 червня українського активіста Володимира Балуха, засудженого «судом» в анексованому Криму, знову помістили в штрафний ізолятор російської колонії в Тверській області.

27 червня український активіст Володимир Балух знов оголосив голодовування. До цього засудженого «судом» в анексованому Криму нібито за побиття «начальника ізолятора» та за незаконну купівлю, збут та зберыгання зброї Балуха знов помістили до штрафного ізолятора російської колонії у Тверській області — тоді вчетверте з початку перебування у місті Торжок. 25 січня 2019 року «Керченський міськтй суд» не задовільнив клопотання захисту Балуха про його умовно-дострокове звільнення. Після цього політв’язня етапували до Росії.

15 липня українська омбудсман Людмила Денісова повідомила, що одним з результатів переговорів з російським омбудсманом  Татьяной Москальковою стала домовленість про розгляд питання щодо залучення незалежних лікарів для обстеження українців, незаконно засуджених в Росії, в тому числі і Володимира Балуха.

Уже 18 липня адвокатка Ольга Дінзе розповіла, що у Балуха болять нирки і посилилися набряки.

Дивитись ще: