«В Раді не підтримують постачання води в окупований Крим» — голова профільного комітету ВР | QHA media
11 Лютого 2020, 18:57

«В Раді не підтримують постачання води в окупований Крим» — голова профільного комітету ВР

Закрити

Народні депутати ставляться негативно до ідеї відновлення водопостачання до анексованого Росією Криму.

Про це заявив голова комітету Верховної Ради з питань прав людини, деокупації та реінтеграції тимчасово окупованих територій у Донецькій, Луганській областях та Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, національних меншин і міжнаціональних відносин Дмитро Лубінець під час відвідування КПВВ «Каланчак» на адмінмежі з окупованим півостровом.

За його словами, позиція депутатів в цьому питанні дуже проста:

Коли Крим стане фактично Україною – відновимо водопостачання. До цього часу будь-які спроби маніпуляції цим питанням ми не сприймаємо.

При цьому Лубінець додав, що таке питання має обговорюватися на найвищому рівні.

Нардеп також торкнувся проблеми виділення додаткових коштів на утримання дамби Північно-Кримського каналу. Він пообіцяв, що якщо в цьому є необхідність, то депутати з його комітету всіляко підтримують це.

Як повідомляло QHA media, народний депутат і делегат Курултаю кримськотатарського народу Рустем Умєров заявив, що відновлювати водопостачання окупованого Криму наразі не можна, адже це питання національної безпеки.

Минулого тижня кримська окупаційна «влада» попередила про обмеження водопостачання до Сімферополя через брак заповнення водосховищ. Пізніше було заявлено, що відключень поки не буде, хоча на сьогодні кримські водосховища заповнені водою лише на третину.

Дивитись ще: