У кримських татар можуть відібрати кладовище

Новини
Євген Березовський
27 Листопада 2020, 19:21
Євген Березовський
27 Листопада 2020, 19:21

Частину мусульманського кладовища "Абдал" можуть передати під християнські поховання. Окупаційна "адміністрація" Сімферополя звернулася до так званого "Духовного управління мусульман" Криму з проханням передачі 7 га кримських поховань.

Про це йдетьсяу матеріалі QARADENIZ PRODUCTION.

Це пов’язано з нестачею землі під поховання на християнській частині "Абдала" — там залишилося близько 300 місць. У Муфтіяті заявили, що остаточне рішення з цього питання поки немає, — кажуть "журналісти".

До цього «заступник глави адміністрації» окупованого Сімферополя Володимир Парінов в ефірі ток-шоу «Кажіть правду» на телеканалі «Крим 24» заявив, що місце на кладовищі «Абдал» закінчується, тому «влада» Криму планує розширювати територію.

Наразі триває робота з організації нової території під місця поховання. Нове кладовище буде розташовуватися у Сімферопольському районі й залишається в транспортній доступності. Орієнтовна площа близько 100 гектар. Це район існуючого «Абдала живописного», частина знаходиться на території Трудовського сільського поселення, Молодіжненського сільського поселення, — повідомив Парінов.

Він зазначив, що «території майбутнього кладовища є приватними неосвоєними сільськогосподарськими паями, і їх будуть викуповувати», а зараз проводиться санітарно-епідеміологічний аналіз територій.

Нагадаємо, у 2019 році в Ленінському районі Криму невідомі зруйнували близько 15 надгробків на території мусульманського кладовища в селищі міського типу Багерове. Також у листопаді 2019 року в окупованому Криму в селі Петрівка Красногвардійського району невідомі зруйнували надгробок на мусульманському кладовищі.