Туреччина почне вакцинацію від COVID-19 найближчими днями

Новини
Асіф АлієвQHA
12 Січня 2021, 12:08
Асіф АлієвQHA
12 Січня 2021, 12:08

Вакцинація від коронавірусу в Туреччині розпочнеться наприкінці цього тижня.

Про це, як повідомляє турецька служба Euronews, заявив президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган.

За його словами, до Туреччини вже завезли 3 мільйони доз з Китаю. Разом з тим, турецький лідер заявив, що Анкара стежить за розвитком подій, пов'язаних з російською і британською вакцинами.

Вакцини будуть впроваджуватися в пріоритетному порядку, і ми почнемо цей процес у четвер або у п'ятницю, — сказав Ердоган.

Президент додав, що влада поступово скасовуватиме введені раніше обмеження, коли статистика з кількості тих, хто заразився коронавірусом знизиться до певних показників.

Зараз в Туреччині діють обмеження щодо перебування на вулиці по буднях з 21:00 до 05:00, а також у вихідні дні. Окрім того, в Туреччині обмежується кількість відвідувачів продуктових магазинів і торгових центрів.

Як писали «Кримськи новини», міністерство охорони здоров’я України уклало контракт, згідно з яким країна отримає ще 1,9 мільйонів доз вакцини від коронавірусної інфекції виробництва китайської компанії Sinovac Biotech.

Sinovac Biotech (CoronaVac) є інактивованою вакциною. Клінічні випробування у різних країнах, за результатами проміжних даних, показали ефективність препарату до 97%. Так, ІІІ фазу клінічних випробувань було проведено в Індонезії (1600 пацієнтів, ефективність 97%) та Туреччині (1325 пацієнтів, ефективність 91%). Завершується III фаза клінічних випробувань у Бразилії.