Окупанти призначили «керівника» в «комітет з протидії корупції»

Новини (архiв)
Асіф АлієвQHA
15 Січня 2021, 12:35
Асіф АлієвQHA
15 Січня 2021, 12:35

«Глава» маріонеткового уряду Криму Сергій Аксьонов призначив нового «очільника» в «комітет з протидії корупції» — Андрія Анохіна.

Відповідний «указ» розміщений на сайтіокупаційного «Кабміну».

Прийняти Анохіна Андрія Володимировича на державну цивільну службу Республіки Крим і призначити його на посаду голови Комітету з питань протидії корупції Республіки Крим, — йдеться в документі.

Росіянин Анохін закінчив юридичний факультет Курганського державного університету. Після закінчення працював в органах прокуратури Курганської області. З 2014 році працює в «головному слідчому управлінні слідчого комітету Росії по Республіці Крим», а вже за рік стає «заступником керівника СК РФ по Криму».

Наприкінці грудня 2020 року Аксьонов звільнив «чільника» «комітету з протидії корупції Республіки Крим» Олександра Акшатіна. За словами Аксьонова, це було викликано «низкою особистих питань».

Зазначимо, що останнім часом в окупованому Криму проводяться «кадрові перестановки». Так, 13 січня тимчасово виконуючим обов'язки «міністра житлово-комунального господарства» Криму ставуродженець півострова Сергій Донець. Він прийшов на зміну росіянину з Алтаю Дмитру Черняєву, який подав у відставку за власним бажанням.