Окупанти не знайшли порушень у діях «правоохоронців» на Керченському мості | QHA media
19 Листопада 2020, 19:28

Окупанти не знайшли порушень у діях «правоохоронців» на Керченському мості

Закрити

В окупаційному «управлінні з безпеки дорожнього руху» Криму розглянули скаргу активіста — кримського татарина Сейдамета Сейтаблаєва, затриманого 3 листопада на Керченському мості. Про це повідомляє «Кримська солідарність».

Ми прямували на вирок кримським татарам з селища Біюк-Онлар (Октябрьське) у справі «красногвардійської групи» «Хізб ут-Тахрір». При перетині так званого Кримського мосту нас зупинили о 23:30 вечора 2 листопада і тримали до ранку 3 листопада. Підійшов співробітник ДАІ, співробітник поліції і ще одна людина без розпізнавальних знаків на одязі. Вони вилучили у всіх пасажирів паспорти, технічний паспорт автомобіля та посвідчення водія. При вилученні нічого виразно не пояснили. Сказали тільки, що тут стаціонарний пост і перевірка документів, — прокоментував Сейтаблаєв.

Сейтблаєв скаргу подав по телефону довіри до чергової частини окупаційного «МВС по Республіці Крим» за 3 години після зупинки транспортного засобу. Співробітники «відомства» провели перевірку і не знайшли порушень в діях співробітників, а також запропонували оскаржити її результати.

Я їм пояснив усе те, що з нами відбувалося і те, що нас тримають більше 3 годин — без роз’яснення причин. Говорили нам тільки те, що у них «зависла програма» і тому вони не можуть нас швидко відпустити, — зазначив кримський татарин.

В російському ДАІ деталей затримання кримському татарину не пояснили, але послалися на загальні нормативні акти.

Фігуранти «красногвардійської групи» у «справі Хізб ут-Тахрір» 3 листопада у Ростові-на-Дону сумарно були засуджені до 42 років позбавлення волі. Рустем Емірусеінов отримав 17 років, Ескендер Абдулганієв — 12 років і Арсен Абхаіров — 13.

Як повідомляли раніше «Кримські новини», мати політв’язня, фігуранта «першої сімферопольської групи» в «справі Хізб ут-Тахрір» Теймура Абдуллаєва Діляра Абдуллаєва закликала президентів України і Росії врятувати її інфікованого коронавірусом сина в російському ШІЗО.

Дивитись ще: