МОЗ вивів Туреччину з «червоної зони» COVID-19

Новини (архiв)
Асіф АлієвQHA
15 Січня 2021, 17:38
Асіф АлієвQHA
15 Січня 2021, 17:38

Сьогодні, 15 січня, міністерство охорони здоров'я оновило перелік країн, в яких складна ситуація з поширенням COVID-19.

З «червоної зони» виключили 12 країн, у тому числі й Туреччину. Новий перелік доступний на сайті МОЗ.

Нагадаємо, з 15 червня 2020 року в Україні запровадили адаптивний підхід до самоізоляції українців і громадян інших країн, які прибувають з-за кордону. Країни поділили на дві зони: «червону» і «зелену».

Перша категорія — це країни, де показник захворюваності на коронавірус перевищує аналогічний показник в Україні. Особи, які перетнули кордон України з країн «червоної зони», відправляються на обов’язкову обсервацію або самоізоляцію на 14 днів. Також туди записують країни, де немає змоги встановити темпи поширення коронавірусу.

До другої категорії («зелена зона») входять країни, де показник активних випадків захворюваності на COVID-19 є меншим, ніж в Україні. Особи, які перетнули кордон України та прибули з країни «зеленої зони» можуть самоізоляцію не проходити.

Раніше повідомлялось, що президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган зробив щеплення від COVID-19 китайською вакциною CoronaVac.

Як писали «Кримські новини», перше щеплення в Туреччині зробив міністр охорони здоров’я Фахреттін Коджа. У четвер офіційно розпочато процес вакцинації серед медичних працівників.