Коронавірус в тимчасово окупованому Криму: 49 нових випадків за добу і більше 432 тисяч автомобілів з туристами за місяць | QHA media
Цифри

Коронавірус в тимчасово окупованому Криму: 49 нових випадків за добу і більше 432 тисяч автомобілів з туристами за місяць

04 Вересня 2020, 18:40
Закрити

За минулу добу в тимчасово анексованому Росією Криму заявили загалом про 49 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію — з них шість випадків у Севастополі та 43 випадки на решті території українського півострова.

«Глава» окупованого Криму Сергій Аксьонов опублікував інформацію про 43 виявлені нові випадки.

П’ять з них виявлені під час звернення за медичною допомогою, 27 — серед контактних по раніше зареєстрованим випадкам, 11 — під час скринінгу здорового населення, — написав він у Facebook.

Публікуючи щоденно інформацію про епідситуацію на окупованому півострові, Аксьонов не враховує в статистиці поширення COVID-19 у Севастополі та замовчує кількість померлих від хвороби. Так, за його словами, на півострові щонайменше 124 випадки захворювання на коронавірус завезені з території Росії.

За 3 сентября на территории Республики Крым зарегистрировано 43 случая коронавирусной инфекции. 5 из них выявлены при…

Опубліковано Сергеєм Аксеновим Четвер, 3 вересня 2020 р.

Пресслужба окупаційного «уряду» Севастополя інформує, що станом на ранок 4 вересня зареєстровано ще шість нових випадків захворювання COVID-19 та один летальний.

Серед пацієнтів — чотири місцевих жителя і двоє туристів. Зареєстрована смерть чоловіка у віці 77 років. Захворювання протікало з ускладненнями, — йдеться у повідомленні.

«Уряд» окупованого міста заявляє, що всього від початку року в Севастополі на коронавірусну інфекцію захворіли 536 осіб — з них 415 одужали, 19 людей померли.

«Кримська правозахисна група» інформує, що загалом окупаційна «влада» півострова заявила про 3161 випадок захворювання на COVID-19, з них щонайменше 68 — летальні. «Статистика щодо захворювання на коронавірус в окупованому Криму істотно занижена, і ця тенденція зберігається з березня», — зазначають правозахисники.

На Крымском полуострове, по информации оккупационных властей, за минувшие сутки выявили 49 случаев новой коронавирусной…

Опубліковано Крымская правозащитная группа / Crimean Human Rights Group Пʼятниця, 4 вересня 2020 р.

Незважаючи на карантин і різке зростання кількості випадків захворювання на коронавірусну інфекцію на півострові, до Криму окупанти продовжують запрошувати туристів — переважно з РФ. Так зване «міністерство курортів і туризму» окупованого Криму стверджує, що за серпень через незаконно побудований Росією Керченський міст проїхали на півострів 472,3 тисячі автотранспортних засобів (70,2% від всього пасажиропотоку), зокрема 432 200 легкових автомобілів і 3500 автобусів. Ще 25% туристів прибули авіасполученням, залізницею — 4,5% від усього пасажиропотоку за місяць.

Як повідомляли «Кримські новини», ще наприкінці березня кримчани вимагали закрити туристичний сезон на півострові та перекрити рух Керченським мостом, адже «до Криму ринулися жителі Москви і Петербурга на автомобілях».

Дивитись ще: