Колишнього «віцепрем'єра» окупованого Криму судитимуть у Москві

Новини
Асіф АлієвQHA
12 Січня 2021, 16:14
Асіф АлієвQHA
12 Січня 2021, 16:14

Верховний суд (ВС) Росії направив для розгляду по суті в Лефортовський суд Москви кримінальну справу щодо хабарництва стосовно колишнього «заступника голови Ради міністрів» Криму Віталія Нахлупіна.

Про це повідомили «Інтерфаксу» у пресслужбі ВС.

За інформацією суду, із заявою про зміну територіальної підсудності до нього звернулася Генпрокуратура. Нахлупіна і його «неофіційного помічника» — колишнього виконувача обов'язків «заступника міністра транспорту» Криму Валентина Дукорського підозрюють в отриманні особливо великого хабара.

Як встановило російське слідство, за гроші вони забезпечували певним фірмам перемоги на аукціонах у 28 держзакупівлях в рамках федеральних і регіональних програм. Загальна сума хабарів склала понад 16 мільйонів рублів, вважає «слідство».

Нагадаємо, у грудні 2020 року було завершено розслідування кримінальної справи щодо колишнього українського чиновника-колаборанта Віталія Нахлупіна, який у 2014 році став «віцепрем’єром» окупованого Росією Криму та був арештований за хабарництво.

Також розслідування про хабарництво завершено щодо «радника» Нахлупіна Ярослава Сливки і колишнього «в.о. заступника міністра транспорту» Криму Валентина Дукорського.