Двох учасників незаконного збройного формування «самооборона Севастополя» оголошено у розшук — прокуратура АРК | QHA media
Севастополь
14 Лютого 2020, 12:50

Двох учасників незаконного збройного формування «самооборона Севастополя» оголошено у розшук — прокуратура АРК

Закрити

Двом учасникам незаконного збройного формування «самооборона Севастополя» оголосили про підозру за частиною 2 статті 260 Кримінального кодексу України — «створення не передбачених законом збройних формувань або участь у їхній діяльності», у зв’язку із чим їх оголошено у розшук.

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Автономної Республіки Крим.

За інформацією слідства, ці двоє громадян України протягом лютого-березня 2014 року несли «службу» на незаконно створеному блокпості «Орловський міст» поблизу населеного пункту Орловка, міста Севастополь. При цьому учасники «самооборони Севастополя» були озброєними.

Підозрювані здійснювали незаконну перевірку документів громадян, обшук їхніх транспортних засобів, а також брали участь у затриманні проукраїнськи налаштованого населення півострова, — повідомляє прокуратура.

Наразі щодо підозрюваних вживаються дії та заходи для встановлення їхнього місцеперебування.

Як повідомляло QHA media, громадянину Сербії заочно повідомили про підозру в участі у збройному формуванні «самооборона Севастополя» і захопленні об’єктів української інфраструктури.

Дивитись ще: