Двох фігурантів справи «Хізб ут-Тахрір» етапували до колонії суворого режиму в П'ятигорську

Новини
Асіф АлієвQHA
02 Вересня 2019, 10:24
Асіф АлієвQHA
02 Вересня 2019, 10:24

Фігурантів справи «Хізб ут-Тахрір» зі складу так званої першої бахчисарайської групи Ремзі Меметова і Енвера Мамутова етапують до виправної колонії міста П'ятигорськ.

Про це «Кримській солідарності» повідомив адвокат Сергій Легостов.

За його словами, вони із СІЗО №1 Ростова-на-Дону відправлені до виправної колонії суворого режиму №14 Ставропольського краю.

Він висловив надію, що співробітники консульства України в Ростові-на-Дону відвідають кримських татар.

⚡️ «РЕМЗИ МЕМЕТОВА И ЭНВЕРА МАМУТОВА ЭТАПИРУЮТ В ИСПРАВИТЕЛЬНУЮ КОЛОНИЮ» - Сергей ЛегостовВ декабре 2018 года решением Северо-Кавказского окружного военного суда Ремзи Меметов и Энвер Мамутов в составе первой Бахчисарайской Группы по «делу Хизб ут-Тахрир» были приговорены к 9 и 17 годам заключения в исправительной колонии. А 11 июля 2019 года состоялось рассмотрение апелляционной жалобы на приговор в Верховном Суде РФ в городе Москва. В данное время политзаключённых этапируют в исправительную колонию в городе Пятигорск Ставропольского края.Комментарии адвоката Сергея Легостова об этапе.

Опубліковано Крымская солидарность Пʼятниця, 30 серпня 2019 р.

Енвер Мамутов, Ремзі Меметов, Зеврі Абсеітов і Рустем Абільтаров були позбавлені волі у Криму в травні 2016 року і проходили у «справі Хізб ут-Тахрір» як «перша бахчисарайська група».

У грудні 2018 року Північно-Кавказький окружний військовий суд засудив їх в цілому до 44 років (17+9+9+9) позбавлення волі за «тероризм і насильницьке захоплення влади».

Верховний суд РФ скоротив їм вирок — але усього лише на три місяці кожному.