«А раптом тебе викличуть в суд?» — фігуранту «справи Хізб ут-Тахрір» Джеппарову відмовляють в медичній допомозі | QHA media
Репресії
18 Січня 2020, 18:00

«А раптом тебе викличуть в суд?» — фігуранту «справи Хізб ут-Тахрір» Джеппарову відмовляють в медичній допомозі

Закрити

Фігуранту з «ялтинської групи» у «справі Хізб ут-Тахрір» Арсену Джеппарову, який утримується Росією в СІЗО міста Шахти, відмовляють в медичній допомозі. Як повідомляє адвокат Айдер Азаматов, через це ув’язнений може втратити слух.

Арсен Джеппаров

У Джеппарова погіршився стан здоров’я, а за вухами з’явилися фурункули, які викликають сильний біль. Ув’язнений вимагав видалити їх хірургічно, адже вони можуть вплинути на слух або ж призвести до зараження крові. Але медпрацівник СІЗО прописав антибіотики і відмовив у хірургічному втручанні.

Фельдшер відповів, що цього зробити не може, так як Арсен очікує розгляду апеляції на вирок і його можуть в будь-який момент вивести на ознайомлення з матеріалами або ж для участі в суд. Тобто, для медичного працівника здоров’я і життя людини менш важливіше, ніж якісь процесуальні дії у справі, — написав Азаматов.

За словами Джеппарова, зустрічі з фельдшером СІЗО йому довелося очікувати близько місяця, хоч заяви він писав щоденно.

Азаматов пояснив, що захист має намір за допомогою правових інструментів усередині Росії і в міжнародних інстанціях, таких як Європейський суд з прав людини, зобов’язати керівництво ізолятора надати Джеппарову невідкладну і кваліфіковану медичну допомогу.

Вважаю такі дії і бездіяльність зі сторони СІЗО міста Шахти тортурами щодо Джеппарова, які вже привели до проблем зі здоров’ям, — заявив адвокат.

Сегодня (17.01.2020) защита Арсена Джеппарова посетила его в сизо г.Шахты Ростовской области. Так же сегодня его должен…

Опубліковано Айдером Азаматовим Пʼятниця, 17 січня 2020 р.

QHA media повідомляло, що 13 січня Людмила Денісова звернулася до російського омбудсмена з проханням терміново вжити заходів з надання медичної допомоги засудженому в Росії фігуранту «справи Хізб ут-Тахрір» Арсену Джеппарову, який зараз перебуває в СІЗО російського міста Шахти Ростовської області.

Дивитись ще: