МАРІУПОЛЬ (QHA) -

За минулу добу в результаті бойових дій у зоні проведення АТО один український військовослужбовець загинув, ще один отримав поранення. Про це повідомив спікер Міністерства оборони з питань АТО полковник Олександр Мотузяник.

— За минулу добу внаслідок бойових дій, внаслідок ворожого обстрілу в Авдіївці загинув один український військовий, ще один українських військовослужбовець отримав поранення внаслідок ворожого обстрілу поблизу Зайцевого, — сказав Мотузяник.

Бойовики продовжили обстріли в Попаснянському районі, а також у Кримському та Новотошківському на Бахмутськой трасі. У двох останніх районах бандформування після заходу сонця провели по одному мінометному обстрілі, вдень обмежившись нетривалими обстрілами з легкого озброєння. У Попаснянському районі окупанти проявляли активність у Троїцькому і Новоолександрівці.

Ще по одному випадку порушення ворогом перемир'я вчора відбулося в Старому Айдарі, що поблизу Щастя, і в Станиці Луганській. Тут бойовики відкривали вогонь з кулеметів. Всього за минулу добу на Луганському напрямку зафіксовано дев'ять ворожих обстрілів.

Авдіївка разом із сусідньою українською позицією «шахта Бутівка» залишаються місцями запеклих протистоянь наших військових з російсько-окупаційними військами. Сумарно на цих рубежах вчора бойові дії тривали більше 10 годин. За цей час НВФ випустили по нашим укріпленням понад 70 мінометних мін, а також практично безперервно вели вогонь з легкого озброєння. ЗСУ, надійно тримаючи оборону, відкривали вогонь у відповідь.

Неспокійною обстановка залишається і в Зайцевому, де вчора бойовики провели шість обстрілів, кожен — тривалістю від 30 хвилин до двох годин. Ворог застосовував весь доступний йому арсенал легкого озброєння, включаючи озброєння БМП і міномети. При цьому під обстріл з боку супротивника в черговий раз потрапили житлові квартали селища. У результаті пожежі, що виникла після попадання запальних боєприпасів, кілька будинків згоріли.

ФОТО: інтернет

QHA