КИЇВ (QHA) -

Зустріч представників України і Російської Федерації з питання затриманих українських прикордонників відбудеться у Брянську.

Про це повідомив помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян.

— Зустріч буде проведена на тій ділянці, де це сталося. Там будуть тільки представники ДПСУ та представники прикордонної служби ФСБ Росії. Будемо обговорювати, яким чином наші прикордонники потрапили до рук російських прикордонників. Нам цікава позиція Росії щодо того, яким вони бачать майбутнє цієї ситуації та як вони будуть її вирішувати, — зазначив він.

Слободян додав, що на даний момент немає інформації про місцезнаходження затриманих.

Раніше QHA повідомляло, що представники Росії погодилися на прикордонно-представницьку зустріч з питання затриманих офіцерів Сумського прикордонного загону.

Нагадаємо, 3 жовтня під час моніторингу ділянки державного кордону зникли два офіцери прикордонної служби «Зноб-Новгородське» Сумського прикордонного загону. Одночасно у російських ЗМІ з'явилася інформація про затримання співробітниками російського прикордонного управління ФСБ двох порушників.

Пізніше з'явилася інформація, що українські прикордонники були затримані російськими силовиками.

Український консул у РФ хотів поговорити з українськими прикордонниками, але йому не дозволили цього зробити. У ФСБ свою відмову пояснили тим, що ще не встановили особи затриманих.

Джерело: 112 Україна

QHA