КИЇВ (QHA) -

Прес-центр АТО повідомив, як у рамках Мінських домовленостей провели передислокацію в зоні АТО.

Зокрема, згідно з повідомленням, українські військові, які суворо дотримуються Мінських домовленостей, можуть відповідно до них зміцнювати або переобладнати свої позиції, передислокуватися в межах територій, визначених цими домовленостями.

— Окремі підрозділи Збройних сил України на Донецькому напрямку поліпшили тактичне положення з метою поліпшення умов спостереження за противником і ведення оборонного вогню у відповідь на провокаційні обстріли російських окупаційних військ, — йдеться в повідомленні.

Раніше стало відомо, що в зоні проведення антитерористичної операції (АТО) українські військовослужбовці взяли під контроль селище міського типу Верхньоторецьке (Ясинуватський район, Донецька область), який частково знаходився під контролем бойовиків терористичної організації «ДНР».

QHA повідомляло, що за добу 30 квітня в зоні проведення АТО терористичні угруповання 25 разів порушили перемир'я. Бойовики продовжують обстрілювати позиції сил АТО з озброєння, забороненого Мінською угодою. У прес-центрі штабу АТО відзначили, що «епіцентром збройного нестабільності став Луганський напрямок».

QHA