ПХЕНЬЯН (QHA) -

Високопоставлений північнокорейський дипломат попередив, що його країна готова відправити «більше подарунків» у Сполучені Штати, поки світові держави готують відповідь на останнє випробування ядерної зброї у Пхеньяні, повідомляє «Укрінформ» з посиланням на Reuters.

Постійний представник КНДР при ООН Хан Те Сон підтвердив, що Північна Корея успішно провела шосте та найбільше випробування ядерної бомби в неділю.

— Нещодавні заходи самооборони моєї країни, КНДР, є «подарунком», адресованим нікому, крім США. США отримають більше «подарунків» ... поки вони покладаються на безрозсудні провокації і марні спроби чинити тиск на КНДР,  сказав Хан на конференції з роззброєння.

Посол США в ООН Ніккі Хейлі в понеділок звинуватила північнокорейського лідера Кім Чен Ина в тому, що він «провокує війну», проводячи випробування ядерних бомб і ракет, і закликала 15 членів Ради Безпеки накласти «максимально можливі» санкції для його стримування.

У той же час посол РФ в ООН Василь Небензя заявив у вівторок, що пропозиція США провести 11 вересня засідання Ради Безпеки щодо нових санкцій «трохи передчасно».

Президент Росії Володимир Путін раніше у вівторок заявив, що нові санкції були «марними і неефективними».

Росія є постійним членом Ради Безпеки і має право вето.

ФОТО: інтернет

QHA